Het team

Op de Algemene Hindoe Basisschool werkt een fantastisch én enthousiast team aan de ontwikkeling van de leerlingen. 

Interim-Directeur: Aziz El Amiri (aamiri@vahon.nl)

Directeur: Kavita Jewlal ( kjewlal@vahon.nl
Directie ondersteuner: Soelin Biharie ( sbiharie@vahon.nl
Interim- Intern Begeleider: Wieke Canosa (wcanosa@vahon.nl)

Groep 1

Lien Balak  /  Radha Thakoeri
ma t/m do -       vrijdag

lbalak@vahon.nl
rthakoeri@vahon.nl

Groep 2

Anoeshka Badal / Radha Thakoeri
woe-do-vrij  -        ma-di

abadal@vahon.nl

Groep 3

Miena Kanhai/ Rita Soekhai
ma-di-do  -         woe-vrij

mkanhai@vahon.nl
rsoekhai@vahon.nl

Groep 4/5

Sharda Biere
ma t/m vrij

sbiere@vahon.nl

Groep 5B

Sieuw Kapoerchan
ma t/m vrij

skapoerchan@vahon.nl

Groep 6A

Shalini Bhikhari
ma t/m vrij

sbhikhari@vahon.nl

Groep 6/7B

Chiettra Sardjoe / Rita Soekhai
ma-di-woe-vrij -     donderdag

csardjoe@vahon.nl

Groep 7

Usha Bhagwandin /Rita Soekhai
ma t/m vrij  -           dinsdag om de week

ubhagwandin@vahon.nl

Groep 8

Kavita Jewlal & Soelin Biharie
ma t/m vrij

kjewlal@vahon.nl
sbiharie@vahon.nl 

Gymleerkracht

Eric van Os

evos@vahon.nl

Verrijkingsgroep

Gisla Vishnudatt

gvishnudatt@vahon.nl

Dharma coördinator

Radha Thakoeri

rthakoeri@vahon.nl

Schrijftherapeute

Ranjeeta Debi Tewarie

ranjeeta@balansinbewegen.com 

Logopedist

Sharda Kanhai